eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BodenZbrojarz

Kto szuka:

Lambda S.A.

Stanowisko:

Zbrojarz

Lokalizacja:

Boden

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, szkielety, siatki zbrojeniowe,
  • Przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych,
  • Budowa huty stali.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich,
  • Umiejętność kręcenia długimi cęgami (wymóg konieczny).
Mile widziane:
  • Uprawnienia na zwyżki,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego.

Firma oferuje:

Gwarantujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę ,,na rękę",
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę,
  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Podpisujemy umowę o pracę na 32 miesiące z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę,
  • Jak polecisz nam do pracy swojego brata, szwagra, kolegę czy teścia otrzymasz dodatek za polecenie 250 euro.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Lambda S.A.

branże: Praca fizyczna

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...