PracaOferty pracyWykwalifikowany pielęgniarz / pielęgniarka z j. niemieckim B2

Kto szuka:

Trenkwalder

Wykwalifikowany pielęgniarz / pielęgniarka z j. niemieckim B2

Numer referencyjny:

a0tbI000005h6H2QAI

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania

  • samodzielna realizacja profesjonalnych usług opiekuńczych zgodnie z nowoczesnymi wytycznymi,
  • planowanie, realizacja i ewaluacja procesu opieki,
  • dokumentowanie działań opiekuńczych i obserwacji pacjentów,
  • współpraca z innymi pracownikami służby zdrowia w zespole,
  • doradzanie i wspieranie mieszkańców i ich krewnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje kwalifikacje

  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • ukończone szkolenie jako wykwalifikowany pracownik służby zdrowia i pielęgniarstwa, w tym wpis do rejestru pracowników służby zdrowia,
  • zamiłowanie do pracy z osobami starszymi,
  • umiejętności komunikacyjne i kompetencje społeczne,
  • elastyczność i niezależność,
  • zorientowanie na rozwiązania i pracę w zespole,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego auta,
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Austrii.

Firma oferuje:

Co oferujemy
  • miesięczne wynagrodzenie brutto od 3 390,16€ (37 godzin/tydzień) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
  • elastyczność w organizacji godzin pracy,
  • szerokie możliwości dalszej edukacji i szkoleń,
  • nagrody za rekomendacje i prezenty z okazji rocznic firmy,
  • ekskluzywne promocje i rabaty na popularne marki,
  • dodatkowe urlopy na specjalne okazje,
  • bezpłatne świeże owoce i zniżki na posiłki każdego dnia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Proces rozliczania wynagrodzenia kierowcy jest dość skomplikowany, o czym najdobitniej świadczyć może liczba popełnianych przy nim błędów. Taki stan rzeczy wynika m.in. z często zmieniających się w branży transportowej przepisów. Jak ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...