PracaOferty pracy Karyntia (południowa Austria)Wykwalifikowany pielęgniarz / pielęgniarka z j. niemieckim B2

Kto szuka:

Trenkwalder

Wykwalifikowany pielęgniarz / pielęgniarka z j. niemieckim B2

Numer referencyjny:

a0tbI000005h6H2QAI

Lokalizacja:

Karyntia (południowa Austria)

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • samodzielna realizacja profesjonalnych usług opiekuńczych zgodnie z nowoczesnymi wytycznymi,
  • planowanie, realizacja i ewaluacja procesu opieki,
  • dokumentowanie działań opiekuńczych i obserwacji pacjentów,
  • współpraca z innymi pracownikami służby zdrowia w zespole,
  • doradzanie i wspieranie mieszkańców i ich krewnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • ukończone szkolenie jako wykwalifikowany pracownik służby zdrowia i pielęgniarstwa, w tym wpis do rejestru pracowników służby zdrowia,
  • zamiłowanie do pracy z osobami starszymi,
  • umiejętności komunikacyjne i kompetencje społeczne,
  • elastyczność i niezależność,
  • zorientowanie na rozwiązania i pracę w zespole,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego auta,
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Austrii.

Firma oferuje:

Oferta:

  • miesięczne wynagrodzenie brutto od 3 390,16€ (37 godzin/tydzień) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
  • elastyczność w organizacji godzin pracy,
  • szerokie możliwości dalszej edukacji i szkoleń,
  • nagrody za rekomendacje i prezenty z okazji rocznic firmy,
  • ekskluzywne promocje i rabaty na popularne marki,
  • dodatkowe urlopy na specjalne okazje,
  • bezpłatne świeże owoce i zniżki na posiłki każdego dnia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...