PracaOferty pracy Bugnein › Tokarz CNC/programista 2350- 2450€ netto/mies Bugnein

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Tokarz CNC/programista 2350- 2450€ netto/mies Bugnein

Lokalizacja:

Bugnein

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • toczenie części dla przemysłu rolniczego
  • cięcie materiału
  • zachowanie odpowiednich wymiarów i tolerancji

  • programowanie, obróbka, mocowanie narzędzi, sterowanie  (Mazatrol)
  • praca w oparciu o rysunek techniczny
  • praca od poniedziałku do soboty na 1 zmianę

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • stawkę 15€ netto/h
  • wynagrodzenie 2100-2200€ netto/miesiąc
  • 10% premii urlopowej
  • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • gwarantowane 39h pracy tygodniowo
  • darmowe zakwaterowanie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie jako tokarz/programista cnc
  • znajomość oprogramowania i sterowania numerycznego Mazatrol
  • podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • motywacja i chęć do nauki

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia