eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyTapicer Krawiec Niemcy

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Tapicer Krawiec Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • tapicerowanie wnętrza samochodów i przyczep kempingowych

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
  • 16,00  – 19,00 Euro/godzinę  brutto + 20 Euro diety na wyżywienie oraz 20 Euro diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
    Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku  na adres mailowy:

w temacie wiadomości prosimy wpisać "Tapicer Krawiec Niemcy"

Wymagania stawiane pracownikowi:

wymagane doświadczenie na stanowisku tapicera lub krawca

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Praca fizyczna

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.