PracaOferty pracy okolice Jeziora Bodeńskiego › Szwaczka / Szwacz

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Szwaczka / Szwacz

Lokalizacja:

okolice Jeziora Bodeńskiego, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Szwaczek/Szwaczy.

Klient jest rodzinna firmą oraz jednym z największych zakładów tapicerskich w Europie.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: 78224 Singen, okolice Jeziora Bodeńskiego, Niemcy

Wymagania:
- doświadczenie w branży

Obowiązki:
- obszywanie krzeseł, ścianek działowych i dużych elementów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 13,50 € brutto/h
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone- w pobliżu zakładu
- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
- wsparcie polskiego Koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna