eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HolandiaSzlifierz

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Szlifierz

Lokalizacja:

Holandia, Epe

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Praca ze szlifierką kątową
  • Praca z elementami różnej wielkości
  • Praca jako szlifierz ze stalą, stalą nierdzewną, stalą czarną
  • W razie potrzeby gratowanie elementów po obróbce na frezarkach, wypalarkach lub spawarkach
  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
  • Zgłaszanie usterek

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z metalami
  • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 530€ netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto
  • Praca w systemie zmianowym w zależności od oferty (dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...