eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyStolarz Niemcy

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Stolarz Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 różne lokalizacje w Niemczech

Obowiązki:

  • Wykonywanie części z drewna według rysunków technicznych
  • Produkcja komponentów, montaż drewnianych części

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie  2450 - 2 700 Euro netto miesięcznie - na rękę
  • Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie

  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku  na adres mailowy

w temacie wiadomości prosimy wpisać "Stolarz Niemcy"

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Doświadczenie

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Monter fasad Niemcy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Monter Maszyn Niemcy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Praca fizyczna

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.