eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy AlpyStolarz / Dekarz - Francja, Alpy

Kto szuka:

PowerJobs Sp. z o.o.

Stanowisko:

Stolarz / Dekarz - Francja, Alpy

Lokalizacja:

Alpy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

- demontaż i rozbiórka dachów i konstrukcji drewnianych;

- cięcie i montaż ram drewnianych;

- tworzenie konstrukcji szkieletowych;

- izolacja dachów z blachy stalowej, blachy falistej lub gontu;

- wykańczanie w drewnie domków jednokondygnacyjnych (bungalow).

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w pracach stolarskich i dekarskich;

- doświadczenie przy pracy z drewnem, umiejętność obsługi narzędzi stolarskich.

Oferujemy:

- możliwość pracy w nadgodzinach - szacowany zarobek około 2700 - 3200 euro netto;

- gwarantowaną podstawową stawkę godzinową przy 152 h tj. 16,50 euro netto/h;

- darmowe zakwaterowanie;

- opiekę polskiego koordynatora;

- składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;

- stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);

- dodatek amortyzacyjny za wyjazd własnym samochodem do 150 euro netto miesięcznie;

- zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po miesiącu pracy;

- odzież roboczą;

- PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika;

- możliwość wypłaty zaliczek.

Więcej informacji pod numerem: +48 735-993-392

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: PowerJobs Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...