PracaOferty pracy HolandiaSpawacz TIG - przemysł spożywczy i chemiczny

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz TIG - przemysł spożywczy i chemiczny

Lokalizacja:

Holandia, Sevenum

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Spawanie (60%) i monterka (40%) maszyn
  • Materiał: stal nierdzewna, czasem stal czarna
  • Grubość materiału 1,5mm-30mm

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 620€ netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto
  • Możliwość wyrobienia nadgodzin - 5-10h tygodniowo
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...