eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracySpawacz TIG / MAG / Elektroda

Kto szuka:

INDMONT Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Spawacz TIG / MAG / Elektroda

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • umiejętność spawania na szczelność
  • doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej i czarnej (rury, rentgen)
  • spawanie w różnych pozycjach
  • aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami
  • znajomość rysunku izometrycznego i technicznego
  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów

Firma oferuje:

Oferujemy

  • niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • zatrudnienie na okres stały
  • wyposażenie BHP
  • auta służbowe do dyspozycji
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone po stronie pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą
  • pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
  • do 26 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: INDMONT Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Praca fizyczna

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...