PracaOferty pracy Niemcy › SPAWACZ TIG 15 € netto / godz. + Opłacony Pensjonat - Niemiecka Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

SPAWACZ TIG 15 € netto / godz. + Opłacony Pensjonat - Niemiecka Umowa.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - SPAWACZE TIG  - NIEMCY  - NIEMIECKA UMOWA.
Niemiecki  Pracodawca Zatrudni  Spawaczy TIG  na Projekty do Niemiec.
Lokalizacja  Pracy  75172  PFORZHEIM.   Miejsce Pracy  tylko Warsztaty + Hale Produkcyjne.

Pracodawca  Niemiecka Agencja Pracy -  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
Zatrudnienie Pracowników  od  Czerwiec ,  Lipiec   2024.

STAWKA  15.00  € netto  / godz. +  Premia po  Przepracowaniu pierwszego m-ca 250 €.
Zakwaterowanie Organizuje  i Opłaca w 100 % Pracodawca.  Pokoje zawsze jednoosobowe.

Koszty Dojazdu do Niemiec  po Stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie
Dokumentów Aplikacyjnych.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA DO WYKONANIA
Spawanie Kołnierzy do Rur , Wentyli ,  Kolanek.
Spawanie  przy Stole na Obrotniku . Stal Czarna i Nierdzewna.

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie  w spawaniu  TIG min 2 LATA.
Aktualne Certyfikaty zwiekszaja  Szansę do  Zatrudnienia ,  ale nie są Wymagane.
Znajomość Jez. Niemieckiego lub Rosyjskiego  Podstawowa.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny