PracaOferty pracy NiemcySpawacz TIG 15 - 17 € brutto / godz. Pracy + Dieta 70 € netto / Dzień Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Spawacz TIG 15 - 17 € brutto / godz. Pracy + Dieta 70 € netto / Dzień Pracy.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - SPAWACZE TIG  - NIEMCY  -  NIEMIECKA UMOWA.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  Spawaczy TIG   na Projekty do Niemiec.
Pracodawca Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
Zatrudnienie od   Pazdziernik  ,  Listopad    2024.

STAWKA  15 €  - 17 €  brutto / godz.  + DIETA  65 €  -70  €  netto /  Dzień Pracy.
Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.
Pracownik   opłaca Kwaterę - Pokoje zawsze jednoosobowe.
Koszty pokoju jednoosobowego  20 €  -  30 € za Dobę.

Koszt Dojazdu do Niemiec po Stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie  aktualnych CV.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy Doradztwem  i  Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA   Spawanie Rur Metodą TiG. Praca z Rys. Technicznym.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie  min. 2 LATA.
Czytanie RYSUNKÓW  Technicznych.
Znajomość jęz. niemieckiego  na Poziomie Wykonywania Zadań i Projektów.

Własne Auto do wyjazdu Wymagane.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-13

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...