PracaOferty pracy HolandiaSpawacz TIG (141) - (br. spożywcza) - Holandia

Kto szuka:

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stanowisko:

Spawacz TIG (141) - (br. spożywcza) - Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta mającego siedzibę w Holandii kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG (141) - (br. spożywcza)

Ilość wakatów: 2
Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: TIG-NL/0724/IE

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie: 800.00 - 825.00 EUR / tydzień (przy 40 godz)
  • darmowe zakwaterowanie;

Obowiązki:

  • spawanie elementów ze stali nierdzewnej dla branży spożywczej (od 1.5 mm grubość ścianki)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • doświadczenie w przemyśle spożywczym (food industry)
  • aktualne certyfikat 141;
  • certyfikat VCA mile widziany;
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji mile widziany;
  • komunikatywny znajomość j. angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

branże: Dział techniczny

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.