PracaOferty pracy Niemcy › Spawacz TIG 14.50 EUR brutto / godz. Pracy + Dieta 9.50 EUR netto / godz. Pracy

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Spawacz TIG 14.50 EUR brutto / godz. Pracy + Dieta 9.50 EUR netto / godz. Pracy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - SPAWACZE TIG  - NIEMCY  -  NIEMIECKA UMOWA.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  Spawaczy TIG   na Projekty do Niemiec.
Lokalizacja Pracy  49439  STEINFELD.

PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
ZATRUDNIENIE  od   Lipiec  , Sierpień    i  w kolejnych  Miesiącach 2024.

 STAWKA  14.50  EUR brutto / godz.  + DIETA  9.50  EUR netto / godz. Pracy.

Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.
PRACOWNIK  opłaca Kwaterę - Pokoje zawsze jednoosobowe.
Koszty pokoju jednoosobowego  20 €  -  30 € za Dobę.

Koszty Dojazdu do Niemiec  po Stronie Pracodawcy.
Pracownik   za każde 100 km  otrzymuje stawkę godzinowa  brutto licząc
od adresu zameldowania w Polsce do miejsca pracy  oraz przy zmianie  z budowy do budowy.
Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze Pracownik otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie  aktualnych CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji   Służymy  Doradztwem  i   Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA  w ZALEŻNOŚCI OD PROJEKTÓW
Spawanie dla Przemyslu  Spozywczego ( w duzej czesci  Blachy  i  Rury).

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie  min. 2 LATA.
Czytanie RYSUNKÓW  Technicznych.
Znajomość jęz. niemieckiego  na Poziomie Wykonywania Zadań i Projektów.
ale pojawiają sie Zlecenia  które   akceptują   Znajomość jez. angielskiego u Kandydatów.

Własne Auto do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu  -  Pracodawca nie posiada AUT Służbowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny