eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy DaniaSpawacz- Stal czarna, Dania

Kto szuka:

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Stanowisko:

Spawacz- Stal czarna, Dania

Lokalizacja:

Dania

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą.
Od kilkunastu lat świadczymy usługi rekrutacji personelu w Polsce i Europie.
Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281. Obecnie poszukujemy doświadczonych spawaczy do pracy w Danii na warunkach duńskich.

OPIS STANOWISKA:
Prace spawalnicze na warsztacie, spawanie oraz składanie (mocowanie) konstrukcji z czarnej stali. Belki 1500-5500 kg (20-60 mm). Spawanie manualne oraz przy użyciu robota spawalniczego.

lub

Prace spawalnicze na warsztacie, spawanie rur w połączeniu Y, czarna stal, z zachowaniem kątów wg rysunku technicznego oraz wytycznych od przełożonych na miejscu pracy. Spawanie rur o średnicy od Ø500 mm do Ø1200 mm do dużej, głównej rury o jeszcze większej średnicy w połączeniu Y.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu “Y”-joint
  • Podbity i aktualny certyfikat 135/136/138 FW BW. Certyfikaty spawalnicze muszą być stemplowane / podpisywane co 6 miesięcy, aby były ważne. Jeśli brakuje Ci pieczątek i podpisów od poprzednich pracodawców, spróbuj je zdobyć. W ostateczności pomożemy ci w podbiciu certyfikatów.
  • Mile widziane doświadczenie  jako monter, umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Prawo jazdy i własny samochód, jeżeli nie posiadasz samochodu pomożemy w organizacji transportu
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach duńskich:
Przykładowa stawka obliczona na tydzień pracy od poniedziałku do soboty przy 55 godzinach wynosi:
Zmiana dzienna około 10.348 DKK około 5.962 PLN netto
Zmiana nocna około 13.578 DKK około 7 821 PLN netto

Przykładowe stawki na godzinę:

Zmiana dzienna bez nadgodzin: Stawka brutto 200,00 DKK (około 115 PLN) / godz brutto
Zmiana dzienna z nadgodzinami Poniedziałek- piątek 218,78 DKK (około 126 PLN) /godz brutto.
Sobota: 272,40 * DKK (około 156 PLN) /godz brutto.

Zmiana nocna:

Poniedzialek-piatek: 260,40 DKK (około 149 PLN) /godz. brutto
Sobota: 335,45* DKK (około 193 PLN) /godz. brutto

• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania:
• Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• Współfinansowanie dojazdów do pracy
• Płatyny urlop i składki emerytalne
• Opieka zdrowotna  : złożymy wniosek o żółtą kartę i niebieską europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego jak i o formularz E106, dający ci możliwość ubezpieczenia na terytorium Polski. Już od pierwszego dnia wnioskowania będziesz chroniony ubezpieczeniem.
• Odzież robocza cztery razy w roku, lub dopłaty do odzieży roboczej, zakupywanej przez pracownika, do 700 DKK co 3 miesiące. Prosimy abyś zaopatrzył się na początek w ubrania robocze, buty oraz maski (3M) . Nasz klient jest odpowiedzialny za dostarczenie ci rękawic, szkieł i filtrów .
• Bonusy i drobne upominki,
• Specjalne oferty na np. speedglas, karty paliwowe.
• Prezenty świąteczne,
• Pomoc w załatwieniu odpowiednich certyfikatow w Danii jak §17, dofinansowanie do certyfikaty.
• Pomoc w zalatwieniu certyfikatów na wozki widlowe oraz suwnice w Danii, jeżeli jest taka potrzeba. Pracownik nie opłaca certifikatow

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

branże: Produkcja / Przemysł

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...