eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcySpawacz proszkowy (Niemcy)

Kto szuka:

SILVERHAND

Stanowisko:

Spawacz proszkowy (Niemcy)

Lokalizacja:

Niemcy, Bremen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Oferta pracy tymczasowej (m/k/d). Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Numer referencyjny oferty: 16932

Spawalnictwo / Ślusarstwo / Obróbka Metalu

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 20,00-21,00 EUR brutto / godzinę
  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • spawanie dużych rur ze stai czarnej i nierdzewnej
  • spawanie metodą 121/ spawanie proszkowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

  •  doświadczenie na ww. stanowisku + aktualny certyfikat na spawanie metodą 121 lub duże doświadczenie w spawaniu metodą MAG + aktualny certyfikat
  • prawo jazdy kat. B i samochód mile widziane

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: SILVERHAND

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...