PracaOferty pracy Niemcy › Spawacz MAG - TIG - Niemcy 2900 - 3100 €

Kto szuka:

GM Agencja Pracy

Stanowisko:

Spawacz MAG - TIG - Niemcy 2900 - 3100 €

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz

Opis stanowiska:

·         praca na stanowisku spawacza MAG i/lub TIG

·         przygotowanie elementów do spawania

·         spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

·         podstawowa znajomość języka niemieckiego

·         odpowiednie kwalifikacje zawodowe

·         doświadczenie na stanowisku Spawacza

·         prawo jazdy kat. B

·         własny samochód

Oferujemy:

·         umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach

·         długoterminową współpracę

·         bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca lub płatne zakwaterowanie które opłaca sobie pracownik przy czym sposób wynagrodzenia ulega zmianie

·         pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach

·         stawkę godzinową 14 - 17 €

·         dietę dzienną 60 €

·         możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

·         punktualne wypłaty

·         24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

·         odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

·         opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

·         świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: GM Agencja Pracy

branże: Praca fizyczna