PracaOferty pracy Niemcy › SPAWACZ MAG 14.50 EUR netto / godz. Pracy + Opłacony Pensjonat - Niemiecka Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

SPAWACZ MAG 14.50 EUR netto / godz. Pracy + Opłacony Pensjonat - Niemiecka Umowa.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - SPAWACZE MAG / MONTER  - NIEMCY  -  NIEMIECKA UMOWA.
PROJEKT  DŁUGOTERMINOWY.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  Spawaczy  MAG / MONTER.
Lokalizacja Pracy Warsztaty + Hala Produkcyjna.
Pracodawca Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
Zatrudnienie   od   Czerwiec  , Lipiec   2024.   Lokalizacja   Pracy 75172  Pforzheim.

STAWKA  14.50  EUR   netto / godz. Pracy  + Premia  200 EUR po 1 m - cu Zatrudnienia.
Pracodawca organizuje i opłaca dla Pracowników  Zakwaterowanie w 100 %.
Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze Pracownik otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów.
Maskę  , Przyłbice do Spawania + Rękawice Ochronne udostępnia  dla Pracownika FIRMA.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie aktualnych CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji   Służymy Doradztwem  i  Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA
Praca na Warsztacie  Montaż  i Spawanie Rur , Kolanek, i Kołnierzy

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie  min. 2 LATA.
Czytanie RYSUNKÓW  Technicznych.
Znajomość jęz. niemieckiego  na Poziomie Wykonywania Zadań i Projektów.
ale pojawiają sie Zlecenia  które   akceptują   Znajomość jez. angielskiego u Kandydatów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny