eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcySPAWACZ MAG 135 - PRACA NIEMCY

Kto szuka:

QWS Quality Welding Services

Stanowisko:

SPAWACZ MAG 135 - PRACA NIEMCY

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Międzynarodowa Agencja Pracy QWS Quality Welding Services w Gliwicach poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: SPAWACZ MAG 135

Zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji stalowych

Oferujemy:

  •  Zarobki w okolicach 3000 – 3400 euro netto (na rękę)
  • 2 letni kontrakt na warunkach niemieckich lub polskich
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Ważny certyfikat MAG 135

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: QWS Quality Welding Services

branże: Praca fizyczna

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.