PracaOferty pracy GörlitzSPAWACZ MAG 135 BEZ NIEMIECKIEGO - BLISKO GRANICY (GÖRLITZ)

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

SPAWACZ MAG 135 BEZ NIEMIECKIEGO - BLISKO GRANICY (GÖRLITZ)

Lokalizacja:

Görlitz

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przygotowanie powierzchni do spawania
• Spawanie elementów i konstrukcji stalowych
• Prace z rysunkiem technicznym

 WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza MAG (warunek konieczny)
  • Aktualny certyfikat spawalniczy MAG 135 (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,36 euro brutto/godzina + 20 euro netto diety/przepracowany dzień + 162 euro netto diety/przepracowany tydzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...