eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BerlinRobotnik budowlany / Brukarz

Kto szuka:

AMB GEBÄUDESERVICE GmbH

Stanowisko:

Robotnik budowlany / Brukarz

Lokalizacja:

Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Prace brukarskie
  • Prace budowlane

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Prawo jazdy B+E
  • Doświadczenie w pracy za granica

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Niemiecka umowę o prace na pełny etat
  • Wynagrodzenie 19,04€/h (Brutto)
  • Darmowe zakwaterowanie i transport
  • 24 dni urlopu
  • Praca: 1 tydzień- od wtorku do soboty
    • 2 tydzień- od poniedziałku do czwartku- możliwość zjazdu do Polski
    • 3 tydzień- od wtorku do soboty
    • 4 tydzień- od poniedziałku do czwartku- możliwość zjazdu do Polski

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-13

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: AMB GEBÄUDESERVICE GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...