PracaOferty pracy GottigniesPrzycinanie drzewek w Belgii/Oferta na 4 tygodnie/Darmowa kwatera

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Przycinanie drzewek w Belgii/Oferta na 4 tygodnie/Darmowa kwatera

Lokalizacja:

Gottignies

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Przycinanie drzewek w szkółce
  • Sadzenie i pielęgnowanie drzewek topoli
  • Przewożenie roślin we wskazane wcześniej miejsce

Oczekujemy:

  • Dobra sprawność fizyczna,
  • Czynne prawo jazdy oraz samochód na wyjazd (mile widziane).

Mamy do zaoferowania:

  • Atrakcyjna stawka: 13,50 EUR/h brutto,
  • Rozpoczęcie pracy 26.08. Oferta pracy na 4 tygodnie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie otrzymywane w walucie euro, wypłacane 10-tego każdego miesiąca,
  • Darmowe zakwaterowanie ,
  • Dodatek żywieniowy 11,04 EUR/dzień brutto,
  • Dodatek transportowy jako zwrot kosztów za transport Polska-Belgia: 30 euro/brutto za każdy pełny przepracowany miesiąc,
  • Dodatek 100 euro netto/mc za amortyzację prywatnego samochodu  dla kierowcy wożącego współpracowników do pracy,
  • Tygodniowy wymiar pracy: 38h,
  • Praca na jedną zmianę,
  • Każdemu pracownikowi przysługuje płatny urlop lub ekwiwalent urlopowy w przypadku jego niewykorzystania - 20 dni w przeciągu całego roku pracy lub 2 dni na miesiąc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...