PracaOferty pracy HolandiaProgramista / Operator pras krawędziowych CNC - Holandia

Kto szuka:

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stanowisko:

Programista / Operator pras krawędziowych CNC - Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Programista / Operator pras krawędziowych CNC

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: CNC-NL/0320/IP

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: 600.00 EUR/tydzień (przy 40stu godzinach w tygodniu)
  • darmowe zakwaterowanie
  • dodatki zmianowe;

Obowiązki:

  • obsługa i programowanie prasy krawędziowej;
  • praca z rysunkiem technicznym;

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • bardzo dobra znajomość programowania pras krawędziowych CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

branże: Praca fizyczna

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.