eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HolandiaPracownik sortowni paczek

Kto szuka:

Timing Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik sortowni paczek

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy:  Amersfoort / Almere / Zeewolde / Amsterdam / Apeldoorn / Ridderkerk / Waddinxveen / Dordrecht

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • ręczne sortowanie i odbiór paczek,
  • rozładunek i załadunek kontenerów,
  • przygotowywanie przesyłek do wysyłki,
  • sortowanie np. według dat, numerów artykułów lub kodów pocztowych,
  • praca ze skanerem ręcznym.

Co oferujemy

  • stawka: 13,68 € brutto/h od 21 r.ż.,11,73 € brutto/h poniżej 21 r.ż.
  • dodatki zmianowe,
  • dodatek za kierowanie samochodem służbowym,
  • stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika,
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii,
  • opieka koordynatora w Holandii,
  • ubezpieczenie Holland Zorg,
  • wypłaty tygodniowe – przelewy na wskazane konto,
  • dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem.
  • Dodatek dla kierowców (2,5 euro za dzień pracy)

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy fizycznej w trybie rotacyjnym.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie logistyczne/magazynowe.

O firmie

Firma Post NL zatrudnia około 44 000 pracowników, co czyni ją jednym z największych prywatnych pracodawców w Niderlandach. Post NL szczyci się najnowocześniejszą logistyczną siecią paczkową w krajach Beneluksu.

Dodatkowe informacje
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Timing Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...