PracaOferty pracy Amsterdam › PRACOWNIK SORTOWANIA - produkcja metalowych elementów | Amsterdam | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK SORTOWANIA - produkcja metalowych elementów | Amsterdam | Holandia

Lokalizacja:

Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

W firmie, która jest liderem w technologiach separacji i recyklingu. Nasz klient specjalizuje się w zaawansowanych metodach przetwarzania żelaza, innych metali i elektroniki. Dzięki zaawansowanej technologii umożliwia odzyskanie cennych surowców, które następnie dostarczane są jako wysokiej jakości materiały do produkcji metalowych wyrobów. Obecnie poszukuje Pracowników sortowania metalowych elementów. Wystarczy sokoli wzrok, znajomość angielskiego i chęci do pracy! Czekamy na Twój ruch.

o będziesz robić

  • segregować metalowe części pochodzące z urządzeń gospodarstw domowych i odbiorników
  • sprzątać miejsce pracy podczas konserwacji maszyn
  • dbać o porządek w miejscu pracy
  • rozdrabniać elektrośmieci
  • pracować przy linii produkcyjnej z odpadami metalowymi

APLIKUJ I PRACUJ Z NAMI - NA SORTOWNI Z METALAMI!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 15,30€/h brutto
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • liczne dodatki godzinowe
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • prace w systemie dwuzmianowym
  • praca na dłuższy okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość kolorów (segregacja polega między innymi na dzieleniu rozdrobionych części na kolory i rodzaje metalu)
  • chęć do pracy w hałasie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe