eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy FuldaPracownik sortowania magazynowego

Kto szuka:

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K.

Stanowisko:

Pracownik sortowania magazynowego

Lokalizacja:

Fulda

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jakie będą Twoje zadania?
  • Zarządzanie lokalizacją towarów w magazynie.
  • Komisjonowanie produktów biologicznych.
  • Wykonywanie różnych prac magazynowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy?
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Zaangażowanie i punktualność.
  • Podstawowa znajomość liczb niemieckich (1-20).
  • Mile widziane doświadczenie magazynowe oraz prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Co gwarantujemy Ci w zamian?
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Wynagrodzenie 14,67 euro/h brutto.
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowym dwuosobowym pokoju.
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i korzystny pakiet socjalny.
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach oraz płatne dni świąteczne.
  • Premie świąteczne i wakacyjne, a także zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • Pomoc w formalnościach związanych z zasiłkiem na dzieci.
  • Szkolenie wstępne, stałą pomoc polskiego koordynatora i wsparcie organizacyjne.
  • Perspektywa długoterminowej współpracy i możliwość zatrudnienia dla par.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pakowacz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technik Serwisu IT

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K.

branże: Produkcja / Przemysł

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...