PracaOferty pracy Szwajcaria › Pracownik Robót Drogowych 32 - 34 CHF/godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy - SZWAJCARIA.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Pracownik Robót Drogowych 32 - 34 CHF/godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy - SZWAJCARIA.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - SZWAJCARIA  -  PRACOWNIK  ROBÓT  DROGOWYCH.

Szwajcarski  Pracodawca  Zatrudni  Pracowników Robót  Drogowych.
Pracodawca   Szwajcarska Agencja Pracy -  Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.

Zatrudnienie  od   Lipiec  2024 .  Lokalizacja Pracy  Autostrada Miejska  w St. Gallen.
Ostateczna  Date rozpoczęcia  Pracy ustala  Szwajcarski Pracodawca.

STAWKA   32 - 34 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / dzień Pracy.
WYNAGRODZENIE  DLA  PRACOWNIKOW  CO  TYDZIEN.

Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.
Pracownik opłaca Kwaterę lub Pracodawca  przejmuje Koszty Zakwaterowania i
minusuje z Wypłaty Pracownika.
Koszty Zakwaterowania  180 - 220  CHF  / TYDZIEŃ.  Dla  Pracowników Pokoje Jednoosobowe.

Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanieprosimy o przesłanie
aktualnych  CV w wersji niemieckiej + Zdjecie Kandydata.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  i  Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA
Praca na autostradzie . Praca na zewnątrz lub w Tunelach.
System Pracy  Dzienny  i  Nocny.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie w branży min 2 LATA.
Znajomość niemieckiego  w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
Pracodawca Szwajcarski  nie  akceptuje u Kandydatów  jęz. angielskiego.

Należy posiadać prawo jazdy kat B.
Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura