PracaOferty pracy Stuttgart › Pracownik restauracji lotniska

Kto szuka:

Dato Personaldienstleistungen GmbH

Stanowisko:

Pracownik restauracji lotniska

Lokalizacja:

Stuttgart

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów
  • Przygotowywanie baru/ restauracji do otwarcia i zamknięcia, w tym rozliczanie kasy fiskalnej
  • Dbanie o porządek w barze/ restauracji, sprzątanie sali i stolików

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem
  • Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach – w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach porannych (od 5 rano), późnych wieczornych lub w weekendy i święta
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Status studenta lub ucznia

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Min. 13,50 euro brutto/h = wysokie netto (studenci nie płacą składek)
  • 2000€ po odliczeniu zakwaterowania
  • Ok. 180-200h w miesiącu
  • Bezpłatne wyżywienie w czasie pracy
  • Zakwaterowanie w wysokim komforcie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Dato Personaldienstleistungen GmbH

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering