PracaOferty pracy Vlissingen/Goes › Pracownik przygotowania pojazdów do naprawy / blacharz samochodowy, Vlissingen/Goes, Holandia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Pracownik przygotowania pojazdów do naprawy / blacharz samochodowy, Vlissingen/Goes, Holandia

Lokalizacja:

Vlissingen/ Goes, Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • przygotowanie pojazdów do naprawy, w tym demontaż uszkodzonych części
  • ocena zakresu uszkodzeń
  • współpraca z innymi pracownikami warsztatu w celu zapewnienia sprawnego procesu naprawy
  • naprawa uszkodzonych elementów karoserii pojazdów
  • wykonywanie prac blacharskich, takich jak prostowanie, wyciąganie wgnieceń i wymiana paneli karoserii
  • przygotowanie powierzchni metalowych do malowania
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
  • gwarantowane 40h pracy tygodniowo (sporadycznie możliwość nadgodzin)
  • tygodniówkę 600€ netto  (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatek wakacyjny
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem
  • szybki proces rekrutacyjny

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość aktualnych systemów pomiarowych i osiowania oraz technik spawania i łączenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kategorii B, własny samochód - mile widziany

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe