eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Oss › Pracownik produkcji żywności

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Pracownik produkcji żywności

Lokalizacja:

Oss

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
Jako pracownik produkcji będziesz przygotowywać wszystkie składniki do procesu gotowania. Wymieszasz produkty i zapakujesz je do pudełek. Wszystko odbywa się w dziale produkcji, gdzie jest ciepło i czysto. Ponadto będziesz sprawdzać i pakować produkty spożywcze, a także zadbasz o to, aby wszystkie paczki zostały skompletowane na czas. To z kolei odbywa się w dziale logistyki, gdzie jest niższa temperatura, około 4°C. Aby poznać proces pracy, zaczniesz od szkoleń wewnętrznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku na zmiany poranne i popołudniowe - w razie potrzeby możesz wyrabiać nadgodziny i weekendy, dzięki czemu zarobisz dodatkową kasę!
  • Wysoką stawkę godzinową: €14,79 + dodatek wakacyjny 8,33% = 16.02 EUR brutto oraz inne atrakcyjne dodatki płacowe np. +100% za pracę w niedziele!
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Możliwość zakupu posiłków ze zniżką pracowniczą, po bardzo korzystnej cenie

Firma oferuje:

LOGISTYKA
Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów ?). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Planowana lokalizacja zamieszkania to Velp-Grave, oddalone od zakładu o 16km (dojazd do pracy możliwy rowerem elektrycznym).

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!

Wymagania pracodawcy
  • Znajomość j. angielskiego (minimum B1)
  • Doświadczenie w branży spożywczej będzie dużym atutem!
  • Zdolność do pracy zarówno w ciepłym jak i zimnym środowisku
Wynagrodzenie:
  • 14,79 - 16,02 eur brutto/godzina

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Produkcja / Przemysł