PracaOferty pracy Venlo - Sevenum (Greenport) › Pracownik produkcji żywności

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Pracownik produkcji żywności

Lokalizacja:

Venlo - Sevenum (Greenport)

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

To praca ręczna na stojąco przy taśmie produkcyjnej. Zostaniesz przeszkolony do wykonywania zadań przy różnych stanowiskach a do

Twoich obowiązków może należeć:
  • Przygotowanie linii produkcyjnej do pracy
  • Kontrola jakości i przestrzeganie standardów
  • Dostarczanie surowców na linię produkcyjną
  • Czyszczenie, krojenie oraz obróbka warzyw
  • Przygotowanie do wysyłki – ważenie, pakowanie i etykietowanie
  • Układanie opakowań zbiorczych na paletach
  • Utrzymywanie czystości stanowiska

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoja praca oferuje:
  • Stawkę w wysokości: 14.82 EUR (13.68 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny)
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia
  • Rabaty na produkty firmy oraz stołówkę wyposażoną w lodówki i mikrofale z możliwością zakupu ciepłego posiłku w niskich cenach
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Nowoczesne zakwaterowanie w niskiej cenie
  • Zorganizowany transport do/z pracy
  • Minimum formalności – rekrutacja online
  • Program lojalnościowy OTTO Mega Rewards
  • Pomoc telefoniczną 24/7

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Produkcja / Przemysł