PracaOferty pracy okolice Bielefeld › Pracownik produkcji z językiem niemieckim- bez doświadczenia Niemcy

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Pracownik produkcji z językiem niemieckim- bez doświadczenia Niemcy

Lokalizacja:

okolice Bielefeld, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników produkcji bez doświadczenia.

Klient jest jednym z największych firm, która zajmuje się nowoczesną  produkcją elementów z tworzywa sztucznego.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce:  okolice Bielefeld, Niemcy

Obowiązki:
- prosta obsługa maszyn
- pakowanie, kontrola jakości
- osoby z uprawnieniami: transport towaru na magazyn

Wymagania:
- własne auto na wyjazd- dodatek 50 € brutto/mies
- znajomość j. niemieckiego- min B1
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 15 € brutto/h
- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- dodatki za zmiany
- długoterminowe zatrudnienie
- dodatek za wyjazd własnym autem
- gwarancję godzin w umowie
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
- opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna