PracaOferty pracy NiemcyPRACOWNIK PRODUKCJI SERÓW I PRZEKĄSEK SEROWYCH

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI SERÓW I PRZEKĄSEK SEROWYCH

Lokalizacja:

Niemcy, różne lokalizacje

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Rozpakowywanie wyprodukowanego towaru z maszyn (ciastka/ciasta/przekąski)
• Pakowanie wyprodukowanych elementów
• Kontrole wizualne i prosta dokumentacja

WYMAGANIA:

• Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd - mile widziane.
• Gotowość do pracy w systemie 2/3 - zmianowym oraz w weekendy

ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Produkcja / Przemysł

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...