PracaOferty pracy Leutkirch im AllgäuPracownik produkcji - produkcja plandek (m/k) - Niemcy, 88299 Leutkirch

Kto szuka:

Trenkwalder

Pracownik produkcji - produkcja plandek (m/k) - Niemcy, 88299 Leutkirch

Lokalizacja:

Leutkirch im Allgäu

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • zszywanie poszczególnych części plandek namiotowych/plandek samochodowych,
  • łączenie powlekanych materiałów na zgrzewarkach (bez części metalowych),
  • praca z dużymi urządzeniami do szycia, zgrzewania i klejenia.

Wymagania:
  • minimum kilka miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi maszyn do szycia, zgrzewania, klejenia,
  • mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego,
  • gotowość do długofalowej współpracy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 16-17 euro/h brutto (w zależności od doświadczenia),
  • pracę w systemie 1-zmianowym (7:30-16:00),
  • bezpłatne zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Leutkirch (88299).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...