PracaOferty pracy Beek en DonkPRACOWNIK PRODUKCJI - produkcja i pakowanie ciastek | Beek en Donk | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK PRODUKCJI - produkcja i pakowanie ciastek | Beek en Donk | Holandia

Lokalizacja:

Beek en Donk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Jak pyszne muszą być ciastka, skoro pomimo tylu zakładów produkcyjnych na całym świecie, wszystkie kraje świata lubują się w tych, które opuszczają zakład naszego klienta?! Bardzo pyszne! Nie ma się co dziwić, skoro jego nastawienie na jakość trwa już od 1921 roku. Herbatniki, ciastka, ciasta i bezy. Ślinka cieknie na samą myśl. A gdyby można było pracować przy takich przysmakach? Firma naszego klienta daje tę możliwość i aktualnie szuka Pracowników produkcyjnych do oddziału w Beek en Donk. Chętnych zapraszamy do zostawienia aplikacji. 🍪🍰

To będziesz robić

  • pakować produkty zgodnie z kartą artykułu
  • przestrzegać ilości opakowań znajdujących się na tackach i pudełkach
  • kontrolować jakość wyrobów oraz daty ważności
  • powstrzymywać się od zjedzenia wszystkiego!
  • dbać o porządek na stanowisku pracy
  • przygotowywać linię produkcyjną do następnej zmiany

GDYBY NASZA OFERTA BYŁA FACETEM, BYŁABY NIEZŁYM CIACHEM!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 14,97€/h brutto
  • dodatki zmianowe po godzinie 18:00
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • no dobra, ciastka z taśmy można podjadać
  • pracę w systemie trzyzmianowym (07:00 – 15:00 | 15:00 – 23:00 | 23:00 - 07:00)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zawsze mile widziane prawo jazdy kat. B
  • chęć do pracy w żwawym, dość szybkim tempie oraz do pracy zmianowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-27

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: PRAN

branże: Produkcja / Przemysł

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.