PracaOferty pracy Mijnsheerenland › PRACOWNIK PRODUKCJI - montaż części do traktorów | Mijnsheerenland | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK PRODUKCJI - montaż części do traktorów | Mijnsheerenland | Holandia

Lokalizacja:

Mijnsheerenland

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Małe firmy oraz rolnicy. Obie te rzeczy traktujemy ze szczególnym szacunkiem. Pierwsza dlatego, że małe i rodzinne biznesy mają w sobie klimat i tradycje. Druga dlatego, że dzięki nim mamy co jeść. A co łączy te dwie rzeczy? Odpowiedzi chętnie udzieli nasz klient, który do swojego zakładu sprzedaży, reparacji oraz produkcji montażowej traktorów w Mijnsheerenland poszukuje Pracowników produkcji. W zakładzie pracuje kilka osób, dlatego atmosfera jest rodzinna i przyjazna. Do zadań na tym stanowisku należy głównie instalacja i montaż technicznych elementów pojazdów, takich jak okna czy błotniki. W przeciwieństwie do znajomości angielskiego, którego wystarczą jedynie podstawy, doświadczenie nie jest wymagane. Jeśli słysząc słowo "URSUS" Twoją pierwszą myślą nie jest postać z "Quo Vadis" nasza oferta jest dla Ciebie!

To będziesz robić

  • montować błotniki i okna
  • zakładać łańcuchy
  • naklejać stickery
  • instalować i reperować drobne elementy techniczne
  • dbać o porządek w miejscu pracy

PRODUKCJA TECHNICZNA TRAKTORÓW? TRAKTUJEMY TO POWAŻNIE!

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 15,00€/h brutto
  • pracę na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę na długo
  • brak stawki wiekowej - wszyscy zarabiają tyle samo niezależnie od wieku!
  • pracę w systemie jednozmianowym (08:00 - 17:00)
  • możliwość nadgodzin (możliwe rozpoczęcie pracy godzinę wcześniej lub zakończenie godzinę później)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym mile widziane (ale niewymagane)
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności techniczne
  • chęć do pracy na dłużej
  • chęć do pracy również w soboty (praca od poniedziałku do piątku, ale niektóre soboty są pracujące)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: PRAN

branże: Praca fizyczna