PracaOferty pracy NiemcyPRACOWNIK PRODUKCJI KIEŁBAS - KOLONIA

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI KIEŁBAS - KOLONIA

Lokalizacja:

Niemcy, Kolonia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na masarni
  • Pakowanie
  • Obsługa maszyn
  • Wydawanie gotowych produktów
WYMAGANIA:
  • Brak przeciwwskazań do pracy z żywnością (książeczka sanepidowska NIE WYMAGANA)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50 euro brutto/godzinę; od 1.10.2024 STAWKA WZRASTA:  14,00 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość racy dla PAR
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...