PracaOferty pracy NiemcyPRACOWNIK PRODUKCJI CIAST I CZEKOLAD BEZ NIEMIECKIEGO

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI CIAST I CZEKOLAD BEZ NIEMIECKIEGO

Lokalizacja:

Niemcy, różne lokalizacje

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Rozpakowywanie wyprodukowanego towaru z maszyn (ciastka/ciasta/przekąski)
• Pakowanie wyprodukowanych elementów
• Kontrole wizualne i prosta dokumentacja

WYMAGANIA:

• Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd - mile widziane.
• Gotowość do pracy w systemie 2/3 - zmianowym oraz w weekendy

ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Produkcja / Przemysł

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.