PracaOferty pracy Holandia › Pracownik produkcji / branża metalurgiczna

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji / branża metalurgiczna

Lokalizacja:

Holandia, Bergeijk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego holenderskiego  klienta –
firmy specjalizującej  się  w wycinaniu niestandardowych wyrobów z blach i rur ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bergeijk, Holandia
z zakwaterowaniem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • pomoc w obsłudze wycinarek laserowych
  • prace wykończeniowe ( szlifowanie ) oraz kontrola jakości
  • czyszczenie stołów wycinarek laserowych
  • dbanie o porządek stanowiska pracy oraz maszyn

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich z możliwością przejścia na stały kontrakt
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu. Czas pracy 40-50h/tydzień
  • stawka 13,27€/h od lipca 13,68€. Tygodniówka  po odtrąceniu kosztów pomiędzy 370,10€ - 480,43€ /tydzień
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie, możliwa zaliczka.
  • dobre warunki mieszkaniowe, odpłatne 104.75€ / tydzień
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • darmowy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne, odpłatne 35,39€/tydzień
  • darmowy kurs języka niderlandzkiego

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w branży metalurgicznej
  • mile widziane wyksztalcenie techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i sumienność

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł