PracaOferty pracy HolandiaPracownik prefabrykatów betonowych

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Stanowisko:

Pracownik prefabrykatów betonowych

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracownik prefabrykatów betonowych / wykończeniowych

Obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta, producenta prefabrykatów betonowych na stanowisko: pracownik produkcji, prace wykończeniowe

 Obowiązki:

• pomoc w produkcji prefabrykatów betonowych tj. stoły, ławki, kominy

• robienie odlewów,

• prace związane z wykańczaniem powierzchni produktu tj. szlifowanie, polerowanie

• lakierowanie powierzchni betonowych, stołów do ping-ponga,

 Wymagania:

• doświadczenie w pracach wykończeniowych betonu,

• umiejętność obsługi wózka widłowego,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• zaangażowanie,

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe zgodne ze standardami NBBU

• świadczenia pracownicze za zatrudnienie w Holandii

• dobre warunki mieszkaniowe

• transport z miejsca zakwaterowania do pracy

• długoterminowe zatrudnienie

• ubezpieczenie zdrowotne

• bezpłatny kurs języka niderlandzkiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Praca fizyczna

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...