PracaOferty pracy RotterdamPracownik portu – przeparkowywanie aut i kontrola jakości TYGODNIOWE WYPŁATY!

Kto szuka:

Flexcraft Polska Sp z o.o.

Pracownik portu – przeparkowywanie aut i kontrola jakości TYGODNIOWE WYPŁATY!

Lokalizacja:

Rotterdam, Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób, które będą zajmowały się przeparkowywaniem samochodów w porcie oraz kontrolą jakości przyjmowanych pojazdów.

Miejsce pracy – Rotterdam, Holandia
Atrakcyjne dodatki zmianowe!
Dodatek wakacyjny

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji wyjazdu i załatwieniu wszystkich formalności
  • płatności tygodniowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do/z pracy – firmowym samochodem lub rowerem
  • zakwaterowanie zgodne z normami SNF – najczęściej w pokojach 2-osobowych
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • rekrutację on-line
    współpracę długoterminową

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B - minimum 2 lata czynnej jazdy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność precyzyjnego parkowania.
  • chęć nawiązania współpracy na dłuższy okres

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Flexcraft Polska Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.