eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Pracownik ogólnobudowlany

KAFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Zbrojenie, szalowanie, montaż pur pcv, układnie kostki brukowej
  • Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania stawiane pracownikowi:

​​​​​Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • Bardzo dobre zdolności manualne
  • Dokładność, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: (55-64 zł/h) na rękę
  • Polska umowa o pracę na pełen etat
  • Zapewnione oraz opłacone zakwaterowanie
  • Zapewniony oraz opłacony transport

Masz więcej pytań, zadzwoń pod wskazany numer telefonu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca