PracaOferty pracy WaalwijkPracownik montażowy (systemy ścianowe) 14,86€ brutto/h Waalwijk

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Pracownik montażowy (systemy ścianowe) 14,86€ brutto/h Waalwijk

Lokalizacja:

Waalwijk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

montaż systemów ścianowych i komponentów

kontrola jakości produktów w trakcie procesu montażu

praca z narzędziami technicznymi i maszynami

zachowanie bezpieczeństwa i czystości w miejscu pracy

praca w różnych działach, takich jak obróbka drewna i metali

Oferujemy

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • stawka 14,86€ brutto/h
  • 37,5h pracy tygodniowo
  • 29 dni urlopu (w tym 4 dni zbiorowego urlopu) przy pełnym zatrudnieniu;
  • możliwości szkoleń i rozwoju
  • możliwość korzystania z firmowego programu fitness
  • zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
  • szybki proces rekrutacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • kilkuletnie doświadczenie w montażu lub inżynierii
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność
  • dokładność
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Monter płyt k/ g Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Stolarz- Francja

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...