PracaOferty pracy AllershausenPracownik magazynu z j. niem.B1/B2 (m/k) – Niemcy, Allershausen

Kto szuka:

Trenkwalder

Pracownik magazynu z j. niem.B1/B2 (m/k) – Niemcy, Allershausen

Lokalizacja:

Allershausen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • wykonywanie ogólnych prac w obrębie magazynu,
  • praca w dziale wysyłki towarów,
  • wykonywanie drobnych napraw i prac konserwacyjnych.

Wymagania:
  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. B1/B2,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w magazynie,
  • doświadczenie w obsłudze paletowych wózków elektrycznych i wózków widłowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 19,34€/h brutto,
  • pracę w systemie 1-zmianowym,
  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • innowacyjne środowisko pracy w firmie odnoszącej międzynarodowe sukcesy,
  • atrakcyjny, uzależniony od wyników pakiet wynagrodzeń z różnymi dodatkowymi korzyściami,
  • możliwości dalszego rozwoju,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-28

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inne / Pozostałe

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...