PracaOferty pracy Holandia › Pracownik magazynowy w znanej sieci marketów 14,07€-18,99€ brutto/h

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy w znanej sieci marketów 14,07€-18,99€ brutto/h

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień za pomocą słuchawek lub listy - możliwość pracy na dwóch halach
  • Hala 2°C zbieranie zamówień w systemie Voicepick w języku angielskim
  • Hala 12°C zbieranie zamówień artykułów spożywczych
  • Dział zwrotów - praca przy taśmie polegająca na sortowaniu skrzynek według rodzaju i wielkości tworzywa
  • Dział sortowania - sortowanie pustych skrzynek po piwie w zależności od tego, z której firmy pochodzi skrzynka

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na stanowisku order picker

Oferujemy:

  • Stawka: 14,07€-18,99€ brutto/h
  • Po przepracowaniu 288h stawka podstawowa wzrasta do 14,33€/h
  • Dodatek +0,32€/h za pracę w hali chłodnej
  • Dodatki zmianowe: 35%-50%
  • Zwrot za transport do NL po przepracowaniu 160h
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca na dwie zmiany w temperaturze od 2 do 12°C
  • Możliwość wyjazdu w parach lub w grupach
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy