PracaOferty pracy EindhovenPracownik magazynowy (części ortopedyczne) 14,70€ brutto/h Eindhoven

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy (części ortopedyczne) 14,70€ brutto/h Eindhoven

Lokalizacja:

Eindhoven

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego
  • przetwarzanie towarów przychodzących
  • sprawdzanie towarów wychodzących
  • utrzymywanie porządku w magazynie
  • praca w godzinach 07:00 – 16:00, 10:00 – 19:00

Oferujemy

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • stawkę 14,70€ brutto/h
  • gwarantowane 40h tygodniowo
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • praca w entuzjastycznym zespole
  • różnorodność w pracy
  • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
  • 25 dni urlopu przy pełnym etacie
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
  • dodatek za podróż od 10km – 0,23€/km
  • szybki proces rekrutacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

doświadczenie na podobnym stanowisku

doświadczenie oraz certyfikat na wózki widłowe typu reach truck - mile widziane

dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

dokładność

praktyczność

sprawność fizyczna

prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.