PracaOferty pracy Gembloux › Pracownik magazynowy, 15,15€ brutto/h, Gembloux, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynowy, 15,15€ brutto/h, Gembloux, Belgia

Lokalizacja:

Gembloux, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca w magazynie logistycznym z lekami
  • przeprowadzanie inwentaryzacji produktów
  • prace magazynowe (np. pakowanie zamówień) w zależności od zapotrzebowania

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
  • gwarantowane 38h pracy
  • wynagrodzenie: 15,15€ brutto/h
  • praca na zmiany dzienne (między 6:00 a 19:00)
  • dodatek zmianowy - 10%
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • bon żywnościowy w kwocie 6,09€ brutto dziennie
  • gwarantowane 38h pracy tygodniowo
  • możliwa praca w nadgodzinach
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. - 99€ / tydzień, pokój 1-os. - 149€
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy na magazynie (minimum 2 lata)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód - mile widziany

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna