eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik Lotniska Berlin

Kto szuka:

HR Motives Group

Stanowisko:

Pracownik Lotniska Berlin

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy pracowników do wsparcia obsługi lotniska w Berlinie.

Obowiązki:

  • Praca na terenie lotniska lotniska, przede wszystkim przy obsłudze samolotu, przejeżdżanie pojazdami wykorzystywanymi na lotnisku
  • Transfer bagażu między lotniskiem a samolotami
  • Zabezpieczanie oraz oznaczanie ładunków
  • Utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa na obszarze lotniska

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy na podstawie grafiku z możliwymi nadgodzinami
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Stawka godzinowa: 17,66 euro brutto
  • Możliwość otrzymywania premii miesięcznych (50 euro) oraz rocznych (750 euro)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
  • Ważne prawo jazdy
  • Niekaralność
  • Sprawność fizyczną
  • Sumienność i rzetelność

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HR Motives Group

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering