PracaOferty pracy FrancjaPracownik fizyczny - prace rozbiórkowe

Kto szuka:

ATERIMA WORK FR

Stanowisko:

Pracownik fizyczny - prace rozbiórkowe

Lokalizacja:

Francja, okolice Grenoble

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • wyburzenie ścianek działowych
  • skuwanie płytek
  • zrywanie parkietów
  • inne prace rozbiórkowe

Czego oczekujemy?
  • mile widziane doświadczenie w pracach rozbiórkowych
  • dobra kondycja fizyczna
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Co oferujemy?
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • polską umowę o pracę tymczasową
  • 14,10 EUR brutto / godz. (za 35 godzin tygodniowo)(na stawkę składa się 11,65 EUR stawki bazowej + 10% z tytułu umowy o pracę tymczasową + 10 % z tytułu dodatku urlopowego)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • dodatek żywieniowy 11,26 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ATERIMA WORK FR

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.